Blog

8 důvodů, proč si nechat profesionálně realizovat interiér

18.3.2019

8 důvodů, proč si nechat profesionálně realizovat interiér

Chystáte se zařizovat kanceláře, hotel, ordinaci či nějaký úplně atypický prostor? Přemýšlíte, jaký vybrat nábytek, a říkáte si, že tohle přece zvládnete sami? Tady je 8 hledisek, která musíte dobře zvážit, a zároveň 8 pádných důvodů, proč si nechat interiér navrhnout a zrealizovat renomovaným výrobcem. Co všechno potřebujete vzít do úvahy?

 
01

Prostor a jeho možnosti

Každý interiér má svá specifika a nároky. Kardinální otázkou je, k čemu má sloužit a co od něj čekáte. Pokud tato hlediska proberete s interiérovým architektem, pomůže vám ujasnit představu a najít funkční i estetické řešení vašeho prostoru. Např. modulární systém nábytku MOVE ME vám umožní využít každý metr vaší kanceláře či pracovny.

02

Typ kolektivu

Příjemné prostředí je základem spokojenosti zaměstnanců, pacientů i personálu. Je třeba vědět, jak se váš kolektiv bude v interiéru cítit, k čemu ho chcete motivovat. Smysluplně zařízený pracovní prostor má vliv na produktivitu a motivaci vašeho týmu.

Tvůrčí atmosféru v týmu umí skvěle osvěžit například kancelářský nábytek s nadčasovou konstrukcí bez vrutů z naší série TAK. A pokud chcete zvýšit efektivitu práce, pomůže vám třeba variabilní nábytková řada Progres, která nabízí dokonale funkční a ergonomické řešení pro každou kancelář.

03

Estetické hledisko

Nesporná výhoda spolupráce s firmou zabývající se komplexní realizací interiéru spočívá v tom, že máte k dispozici 3D vizualizaci, abyste si udělali přesnou představu, jak bude váš prostor vypadat. 3D vizualizace vám umožní eliminovat jakékoli slabiny, které „na papíře“ neodhalíte, a cizelovat celý projekt k estetické i funkční dokonalosti.

Hranice inspirace jsou nekonečné a můžete ji objevit třeba v atypických interiérech, které jsme realizovali pro některé z našich klientů.

04

Filozofie vaší značky

Jakým způsobem má interiérový design podtrhnout vaši značku, propojit se s ní vizuálně či koncepčně? Právě jsme nakousli jeden z nejsilnějších argumentů, proč si nechat interiér realizovat profesionálně: toto je úkol výhradně pro zkušeného interiérového architekta. Ten vám mimo jiné pomůže rozhodnout, zda pro váš prostor vytvořit nábytek 100% na míru, nebo použít některou z hotových nábytkových řad.

05

Rozpočet

Rozpočet je pochopitelně jedním ze zásadních hledisek, která mají vliv na finální výsledek. A zdaleka nemusí platit, že profesionální realizace interiéru vám rozpočet nafoukne. Leckdy to bývá právě naopak. Profesionál má přehled a znalosti, jež mu umožňují nabídnout ta nejefektivnější řešení, a to z pohledu praktického, estetického i finančního. Vaše náklady dokážeme optimalizovat.

06

Představa

Je rozhodně velké plus, pokud máte jasnou představu. Ale i v případě, že přesně víte, co od interiéru chcete, vám renomovaný výrobce během konzultací pomůže vaši představu rozvinout a dostat z prostoru maximum možného.

07

Organizační nezbytnosti

Profesionální realizací interiéru se v neposlední řadě vyhnete jakékoli nadbytečné organizační zátěži. Vše je na výrobci, který dodá hotový interiér na klíč, včetně instalace, a vy se nemusíte zatěžovat dopravou ani montáží.

08

Časové hledisko

Na svůj vysněný interiér nemusíte čekat dlouho ani v případě výroby nábytku na míru. V Profil Nábytku máme od potvrzení objednávky dodací lhůtu komplexního řešení 4 až 8 týdnů.

Tak. S tímhle vším se sice můžete zkusit vypořádat sami, nebo můžete pro jednotlivé fáze projektu oslovit více firem. Pokud ale realizaci interiéru svěříte nám, uděláme pro vás vše od A do ZOzvěte se nám, společně najdeme pro váš prostor optimální řešení.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.