Nábytek do kanceláří pro operativu

Aby váš tým perfektně fungoval, potřebujete pro něj dokonale ergonomické, funkční kanceláře s dostatkem úložného prostoru. Náš nábytek vám zajistí variabilitu a příjemný uživatelský komfort. Větší interiér můžete přívětivě rozčlenit dělicími panely.

Vše pro týmovou souhru

Na palubě musí všechno klapat. Vybavení musí podporovat komunikaci a zároveň vymezovat každému členu týmu soukromý prostor. Můžete volit mezi svěžím stylem nábytkových řad MOVE ME či TAK, designově působivým nábytkem POLYGON a širokou nabídkou variabilní série PROGRES.

S řadou MOVE ME operujte elegantně

S nábytkem řady MOVE ME vstoupí do vaší kanceláře čistá elegance melaminové pryskyřice s osvěžujícími prvky z přírodního dřeva. Pro samostatné hráče je určen jednostranný pracovní stůl, zatímco velký oboustranný pracovní stůl ocení tým vyžadující trvalou možnost komunikace.

 

 

Prohlédnout celou řadu MOVE ME

POLYGON oslňuje i v malé kanceláři

Jakémukoli prostoru, ať jde o malou kancelář, velký open space, či zasedací místnost, vtiskne tahle nábytková řada punc exkluzivity. Vybírejte z nabídky chytře řešených pracovních stolů, které ctí špičkový design a ergonomii.

Dostatek úložného prostoru dodají vašemu týmu skříňové systémy v různém provedení. Pro ukládání spisů, které je dobré mít po ruce, pak nejlépe poslouží šuplíkové kontejnery.

 

 

Prohlédnout celou řadu POLYGON

Efektivní kancelář? PROGRES!

Pokud potřebujete libovolně přestavitelná pracoviště s nábytkem, který umí využít každý kousek místa, vybírejte ze série PROGRES. K důmyslně koncipovaným, výškově nastavitelným stolům tu pořídíte kancelářské židle a dále vše, co v kanceláři nemůže chybět.

Sen o bohatém úložném prostoru si díky skříním, kartotékám a kontejnerům řady PROGRES hravě splníte.

 

Prohlédnout celou řadu PROGRES

TAK: Souznění dřeva s linem

Tvarově střídmý design řady TAK oceníte i v kancelářích pro operativu. Zvláště stoly umí okouzlit souzněním nábytkového lina s masivem. Chcete se k práci na chvíli postavit? U výškově stavitelného stolu snadno kdykoli změníte výšku pomocí elektromotoru.

Stoly doplníte praktickými úložnými kontejnery. Na půvab masivního dřeva sází i policový systém TAK, který vám zároveň příjemně rozdělí interiér.

 

Prohlédnout celou řadu TAK

Váš tým, vaše loď

Dopřejte své posádce spolehlivý koráb a doplujete daleko. Vsaďte na ergonomii, funkčnost a variabilitu. Nejste si jistí? Budeme rádi, když se nám ozvete!

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.