Blog

I takto může vypadat zasedací místnost ve vaší firmě

11.3.2020

Zasedací místnost je pro mnoho firem nejen reprezentativním prostorem, ale také centrem kolektivní práce. Právě zde vznikají nové nápady, které jsou výsledkem vzájemných diskuzí a posouvají firmu zase o kus dál. Současně se jedná o místo, kde se konají obchodní jednání, školení nebo schůzky s klienty. Proto musí být zasedací místnost nejen hezká na pohled, ale zejména pohodlná a funkční. Podívejte se, jak by mohla „zasedačka“ ve vaší firmě vypadat a co by v ní nemělo chybět.

Nábytek MOVE ME 3

Vtiskněte zasedací místnosti osobitý styl, který souzní s vaší firemní identitou.

 

Zasedací místnost musí být vzdušná a klidná

Při plánování budoucí zasedací místnosti myslete na vytvoření atmosféry, která zajistí dokonalé podmínky pro práci a setkávání většího počtu osob. Místnost musí být dostatečně prostorná a vzdušná. Umožněte uživatelům bezproblémový pohyb po místnosti a vyberte nábytek adekvátní velikosti tak, aby nezaplnil celý prostor.

Vyvarujte se umísťování většího počtu rušivých elementů. Upřednostněte čistý design, přesto usilujte o nápaditost prostoru v souladu s filozofií vaší firmy. Nezapomínejte, že zasedačka má být klidná – snažte se ji umístit co nejdál od rušných prostorů (například od kuchyňky), případně ji odhlučněte.

 

Velký pracovní stůl – dominanta zasedací místnosti

Nejdůležitějším prvkem každé zasedací místnosti je stůl. Vyberte takový, který bude dostatečně velký a vhodný i pro společnou práci v kolektivu. Právě za tímto účelem byly navržené stoly z řady TAK, jejichž konstrukce umožňuje volný pohyb kolem pracovní desky. Jsou koncipovány jako ústřední bod kancelářského prostoru, kde lidé nejen jednají a pracují, ale také odpočívají a baví se.

Příjemné diskrétní prostředí pro práci si zaslouží i zasedačky menších rozměrů. Dobrou volbou jsou kulaté stoly, které v kombinaci s konferenčními židlemi poskytnou plnohodnotné jednací prostředí. Díky snadnému pohybu kolem stolu jsou rovněž předurčeny pro týmovou práci. Ke stolu pořiďte pohodlné židle a nezapomeňte do prostoru zakomponovat dostatek úložných prostorů – komod nebo policových systémů. Místnost pak můžete ozvláštnit například malou firemní knihovnou.

R.D.I. Brandýs nad Labem - zasedací místnost / meeting room

Pohodlné posezení a prostorný stůl jsou nejdůležitější prvky každé zasedací místnosti.

 

Jaký stůl? Na výběr máte z mnoha nábytkových řad

Při výběru stolů do zasedacích místností od naší firmy Profil Nábytek máte na výběr z mnoha tvarů, velikostí i materiálů. Kromě zmíněné řady TAK, která nabízí luxusnější materiály a větší formáty, jsou dobrou volbou stoly MOVE ME. Jsou dostupné v mnoha rozměrech od malých až po velké, které jsou vhodné i pro větší firemní školení. Širokým manévrovacím prostorem pak vynikají pracovní stoly z řady PROGRES. Skládáním různých segmentů si prostor zasedačky uzpůsobte svým potřebám.

 

Nezapomínejte na kancelářskou techniku

Většina zasedacích místností se neobejde bez kancelářské techniky. Stoly by proto měly být vybaveny dostatečným počtem zásuvek či průchodek pro připojení elektrických zařízení. Plánujete-li v zasedačce uskutečňovat i videokonference, nezapomeňte na dobré osvětlení a čisté pozadí. Důležitá je také akustika v místnosti. Tu zlepšíte například pořízením textilních závěsů v různých barevných odstínech.

Nábytková řada TAK / Furniture range TAK

Mějte zásuvky a HDMI kabely vždy po ruce.

 

Pořiďte si funkční designové doplňky do interiéru

Nechcete, aby vaše zasedačka byla fádní a nevýrazná? Doplňte ji interiérovými doplňky, které budou nejen příjemné na pohled, ale také funkční. Kromě zmíněných textilních závěsů pro zlepšení akustiky vybavte prostor nástěnkami s textilním potahem, případně magnetickými nebo popisovacími tabulemi. Vnese do interiérů prvek zeleně a pracujte s přírodními materiály, které jsou příjemné na dotek. Příkladem moderního funkčního doplňku je oblíbený věšák TAK, který návštěvníci využijí k odložení oděvů a současně ocení i jeho netradiční vzhled.

Půdní vestavba společnosti MHA Humpolec / Soil installation MHA Humpolec

Prostor můžete funkčně oddělit prosklenou stěnou, která propustí tolik potřebné světlo dál do interiéru.

 

Máme za sebou nespočet realizací zasedacích místností pro malé i velké firmy. Náš nábytek najdete třeba v zasedačkách MHA Humpolec, Testiana nebo Tescan. Toužíte i vy po zasedací místnosti, která zaujme vzhledem a přinese nový impuls do vašeho podnikání? Kontaktujte nás, představíme vám jednotlivé nábytkové řady a navrhneme zasedačku, se kterou zazáříte.

 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.