Pronájem nábytku

Pronájem nábytku

Mezi naše služby pro podporu cirkulární ekonomiky patří pronájem nábytku

 

Vybírat z můžete našich nábytkových řad nebo vám nábytek vyrobíme podle vašich představ. 

 

 Můžete tak vybírat z našich nábytkových kolekcí nebo nábytku vyrobeného na míru a pronajmout si produkty na libovolnou dobu. 

Jak to bude probíhat

01

Konzultace

Nejprve zjistíme, co od svého interiéru očekáváte a jaké jsou vaše konkrétní představy. Každý prostor projde hodnocením, ze kterého vyplynou technické požadavky, nároky na pracovní prostory či na vizuální stránku věci.

02

Návrh a vizualizace

Návrh pro váš interiér dostanou na starost naši zkušení architekti. Spolu s vámi rozhodnou o tom, zda pro váš prostor vytvoří nábytek na míru, či vyberou kousky z některé z našich nábytkových řad. Pro lepší představu obdržíte vizualizace. 

03

Organizační nezbytnosti

Abychom měli všichni ve věcech pořádek, je třeba doladit veškeré organizační náležitosti. Naši práci pro vás naceníme, dohodneme se na výsledné podobě nájemní smlouvy, platebních podmínkách a termínu dodání.

04

Výroba

Vše předáváme do výroby. Nápady architektů získají svou konkrétní podobu díky precizní práci našich truhlářů. 

05

Doprava a montáž

Zajišťujeme vlastní dopravu na místo určení po celé Evropě. Montáž poté provádí naši nejzkušenější truhláři. Standardní doba dodání našeho řešení je 4, maximálně 8 týdnů. Na realizaci vašeho projektu tak nebudete čekat dlouho. Váš vysněný interiér je blíže, než si myslíte.

Vybírat můžete z našich nábytkových řad 

Zavřít

Děkujeme Vám za zájem!

Prosím vyplňte formulář a my se Vám brzy ozveme.